‌ رویداد هم نت برکت (همکاری- مشکل گشایی- نوآوری- توانمند سازی) با هدف ایده پردازی و توسعه کسب و کارهای محلی در محل فرهنگسرای شهدای رهنان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی صنعتی اصفهان، مسئول دفتر کارآفرینی مرکز آموزش علمی کاربردی جهاددانشگاهی گفت: رویداد کارآفرینی همنت برکت به همت بنیاد نخبگان استان اصفهان برگزار شد. مخاطبین اصلی این رویداد تمامی تولیدکنندگان، استادکاران، مخترعان، علامندان به سرمایه‌گذاری در کسب و کارهای محلی و دانشجویان علامند به راه اندازی کسب و کارهای نوآورانه بودند. یزدانی پور افزود: تعداد تیم‌های شرکت کننده 50 تیم بود که دو تیم آرتیمیس و همگام از مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی با حمایت و پشتیبانی دفتر کارآفرینی این مرکز و واحد ستفای جهاددانشگاهی موفق شدند مراحل مختلف این رویداد را پشت سر بگذارند.

تیم اول با نام آرتیمیس با ایده ساخت و تولید دستگاه روستر قهوه موفق شد در این رقابت، رتبه پنجم را کسب کند. امیر قلمبر( دانشجوی برق)- حامد رحیمی(فارغ التحصیل برق)- مهدی هوشمند (دانشجوی مکانیک)- محمد نصر(دانشجوی فناوری اطلاعات) و احسان قربانی (دانشجوی دکتری نساجی و هماهنگ کننده و مشاور تیم) از اعضای این تیم بودند.

تیم دوم نیز با نام همگام با ایده طراحی و اجرای پلتفرم بچین و ببر(باغ آنلاین) موفق به کسب رتبه پانزدهم دربین 50 تیم شرکت کننده شد. این تیم با مشارکت نوید ایمانی (هماهنگ کننده و بازاریاب اینترنتی)- مسعود احمدپور (امور حقوقی و مالی)- علی مصوری( برنامه نویس)- محمدصادق مصوری (برنامه نویس وب)- امیر صارمی (برنامه نویس اندروید) و محمد امینی (برنامه نویس) در این رویداد حضور داشتند.

یزدانی پور همچنین افزود: مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی اصفهان در راستای نیل به دانشگاه نسل سوم فعالیتهای حمایتی متعددی برنامه ریزی کرده و اجرا می نماید. 

شایان ذکراست: مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی در حال حاضر در رشته های الکترونیک، فناوری اطلاعات، برنامه نویسی، شبکه های کامپیوتری، مدیریت و امور فرهنگی در مقاطع کاردانی و کارشناسی دانشجو می پذیرد.

علاقمندان به کسب اطلاعات بیشتر و تحصیل در این دانشگاه می توانند به سایت http://isfahan.iastjd.ac.ir مراجعه نمایند.