دانشگاه علمي كاربردي مركز جهاددانشگاهي صنعتي اصفهان در مقاطع كارداني و كارشناسي دانشجو مي‌پذيرد:
 
 
 

رييس مركز علمي كاربردي جهاددانشگاهي اصفهان با اعلام اين خبر گفت: پذيرش دانشجو در اين دانشگاه براي ترم بهمن 96 در دو مقطع كارداني و كارشناسي و از طريق سايت سازمان سنجش انجام مي‌شود.

انداده گفت: دانشگاه جامع علمی کاربردی تنها متولی نظام آموزش عالی علمی کاربردی است که زير نظر وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با هدف ارتقاء سطح مهارت شاغلین بخش‌های مختلف اقتصادی و افزایش مهارت‌های حرفه‌ای فارغ‌التحصیلان تشکیل و نسبت به برگزاری دوره‌های علمی کاربردی در مقاطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته اقدام می کند. هدف دانشگاه علمی کاربردی، آموزش نيروی‌انسانی متخصص و مورد نياز بخشهای مختلف اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی کشور است، به نحوی که دانش آموختگان بتوانند برای فعاليتی که به آنها محول می‌شود، دانش و مهارت لازم را كسب نموده و در محيط واقعي كسب و كار بتوانند آن‌ را به كار گيرند.

وي افزود: با توجه به توقف پذيرش دانشجو توسط مراكز علمي كاربردي دولتي دستگاه‌هاي اجرايي، مركز علمي كاربردي جهاددانشگاهي در كنار ساير مراكز علمي كاربردي خصوصي در بهمن ماه سال جاري اين وظيفه را بر عهده دارند.

وي با اشاره به كيفيت آموزشهاي ارائه شده در مركز علمي كاربردي جهاددانشگاهي افزود: اين مركز طي ساليان گذشته از مراكز برتر آموزش عالي جهاددانشگاهي بوده و با تجهيز امكانات و جذب مدرسان نخبه و كارآزموده سعي در حفظ و بهبود كيفيت آموزشي و در نهايت جذب فارغ‌التحصيلان مركز در بازار كار، دارد. يكي از فرصت‌هاي اشتغال فارغ‌التحصيلان اين مركز، جهادددانشگاهي بوده كه تاكنون تعدادي از آنان جذب و هم اكنون به عنوان عضوي از خانواده جهاددانشگاهي مشغول فعاليت هستند.

انداده در پايان افزود: علاقمندان به تحصيلات عالي و مهارت آموزي با حداقل مدرك ديپلم (بدون نياز به مدرك پيش‌دانشگاهي) مي‌توانند به روشهاي زير نسبت به كسب اطلاعات بيشتر و ثبت نام در اين مركز اقدام نمايند.

- تماس با شماره تلفن 03136302490 داخلي 1 (كسب اطلاع از رشته‌ها و شرايط اختصاصي)

- مراجعه به سايت مركز: http://isfahan.iastjd.ac.ir

- مراجعه با سايت سازمان سنجش: www.sanjesh.org