m1مرکز شماره 1

 

   این مرکز در سال 1371 فعالیت خود را در اصفهان –خیابان مسجد سید – حدفاصل مسجد سید و فروغی خیابان پنج رمضان آغاز نمود.  پذیرش فراگیران بصورت آزاد در دوره های آموزشی کوتاه مدت زبان انگلیسی در سطوح مختلف مقدماتی ،متوسطه، پیشرفته و دوره های تخصصی FCE،CAE ،TOEFL ، IELTS،GRE ،MCHE،TOLIMO،EMAIL ENGLISH ،IT ENGLISH،فن ترجمه نگارش به زبان انگلیسی ،تربیت مربی (T.T.C) مکاتبات بازرگانی انجام وهمچنین ازطریق انعقاد قرار داد با سازمانهای مختلف در خصوص آموزش کارکنان اقدام می گردد. 

   دوره های آموزشی این مرکز بصورت ترمی در چهار فصل بهار ،تابستان ،پائیزو زمستان ارائه می گردد و با توجه به نیاز فراگیران دوره ها بصورت فشرده (همه روزه ) عادی :2 روز در هفته،3روز در هفته و ایام تعطیل (جمعه ها)در شیفت های صبح و عصر تشکیل می شود.
   مرکز در 2 ساختمان مستقر بوده و دارای 23 باب کلاس مجهز به سیستم کامپیوتر و   LCD بمنظور استفاده انحصاری فناوری اطلاعات در آموزش زبان انگلیسی (IT in ELT  ) روش مالتی مدیا در ارائه دروس می باشد.  مدرسین از طریق فراخوان عمومی،آزمون و مصاحبه علمی جذب می شوند و هم اکنون در حدود 110 نفر مدرس بصورت حق التدریس ساعتی همکاری دارند که اکثرآنها با توجه به تکمیل بودن ساعت تدریس از مزایای بیمه استفاده می نمایند.

آدرس: اصفهان- خیابان مسجد سید-خیابان 5رمضان- قبل از چهار راه جامی سمت چپ   1-33378580

        t1 zemestan

 

 

 

m2مرکز شماره 2

این مرکز در سال 1371 با همکاری اساتید مجرب و استفاده از سایت های کامپیوتری و کارگاههای آموزشی مجهز به وسایل آموزشی و ارتباط پرسرعت اینترنت فعالیت های خود را در دو گروه كامپيوتر و فني مهندسي آغاز نمود.
دوره های آموزشی این مرکز بصورت ترمی در چهار فصل بهار ،تابستان ،پائیز و زمستان ارائه می گردد.

Warning free icon

آموزش تخصصی دوره های فنی و مهندسی

(مکانیک، برق، عمران ، صنایع، شیمی، مواد، الکترونیک، و ...)

Warning free icon

آموزش عمومی و تخصصی کامپیوتر

(word, power point, Excel , Access , فتوشاپ و نرم افزار های گرافیکی , برنامه نویسی، شبکه، رباتیک و ...)

Warning free icon

آموزش های غیرحضوری

 

 *خدمات منحصر به فرد جهاد دانشگاهی

1.برگزاری كلاس ها به صورت عملی و كاربردی
2.ارائه جزوات و تمرين هاي مربوطه در طول دوره
3.ارائه نرم افزار مربوطه (رايگان)
4.مشاوره آموزشی(رايگان)
5.ارائه گواهينامه پايان دوره معتبر (رايگان)
6.اعلام فرصت های شغلی در صورت اعلام نياز صنايع و اداره ها

آدرس: اصفهان- خیابان مسجد سید-خیابان 5رمضان- کوچه فردوسی(جنب شیرینی گلاب) پلاک 7     33376646

 

t1 zemestan 

 

 

 

m3مرکز شماره 3

امروزه آموزش يكی از مؤثرترين عوامل در روز آمد كردن مهارت، توسعه تخصص بينش و نگرش سرمايه‌های انسانی است،از اين رو هزينه‌های حوزه آموزش همواره به عنوان يك سرمايه گذاري مفيد و مؤثر تلقي مي‍گردد. آموزش‍هاي كوتاه‍ مدت بدو خدمت و يا حين خدمت كه منجر به كسب دانش، مهارت و افزايش كارايي در افراد مي‍شود، نقش بسزايي در توسعه كمي وكيفي توليد و موفقيت سازماني و تشكيلاتي خواهد داشت لذا شناسايي جوامع هدف، تعريف دوره‌هاي آموزشي كاربردي و اشتغال‌محور، تدوين برنامه‌ها و دوره‌‍هاي آموزشي مطلوب، استفاده از اساتيد متخصص و مجرب مي‍تواند از نقطه نظر كارايي واشتغال‍زايي، دوره‌هاي آموزشي كوتاه‌‍مدت را از بسياري دوره‌‍ هاي بلندمدت سودمندتر نمايد، لذا مرکز آموزش شماره 3 با برگزاري مستمر دوره‌‍ هاي آموزشي كوتاه‌‍ مدت تخصصي و با رویکرد دوره های اشتغالزا آمادگی خود را جهت انجام این مهم اعلام میدارد .

گروهای آموزشی فعال مرکز :

1.زبان های خارجه

2.فنی و مهندسی

3.کامپیوتر

4.پزشکی

5.علوم انسانی

6.فرهنگ و هنر

7.کشاورزی

 آدرس: نجف آباد- خیابان شریعتی- چهارراه بازار    42630401

t2 paeez

 

 

 

 

m4

مرکز شماره 4

امروزه آموزش مقدمه و سرآغاز بلوغ فكری و تعميق قدرت فكر، خلاقيت و تحليل‌های ذهني در افراد و ابزاری استراتژيك جهت تحول و توسعه اجتماعی قلمداد مي‌شود و به عنوان فعاليتی حرفه‌ای جهت افزايش كارايی و اثربخشی سازمانها و ارتقای كيفيت كار نيروی انسانی و كسب مهارتهای تخصصی به حساب مي‌آيد و از قلمرو هزينه به سرمايه‌گذاري جهت توسعه سازماني وارد شده است با توجه به رشد روزافزون تكنولوژي فن‌آوري اطلاعات در حوزه‌هاي گوناگون اقتصادي ،‌اجتماعي ،‌فرهنگي ، سياسي و .... دائماً وضعيت موجود تغيير مي‌كند و موقعيتي جديد را فراروي ما مي‌نهد و از آنجايي كه در اين عصر دانش و اطلاعات به منزله قدرت تلقي مي‌شوند، ‌افراد ضعيف از گود ميدان خارج شده و فرصتها را براحتي از دست خواهند داد. از اينروست كه آموزش به عنوان ابزاري براي كسب دانش و بدست آوردن قدرت و كليدي براي سازگاري با دنياي تغييرات، اهميت پيدا مي‌كند و نياز افراد و سازمانها را مرتفع خواهد ساخت. جهاددانشگاهي واحد صنعتي اصفهان با سابقه‌اي درخشان و تجربة كافي در امر آموزش در مرکز 4 افتخار دارد بر اساس مجوز معاونت آموزشی دفتر مرکزی جهاد دانشگاهی در بهمن ماه سال 1388در اصفهان ایجاد و در اين راه گام برمي‌دارد به اميد آنكه پاسخگوي بخشي از نيازهاي جامعه باشد.

گروههای آموزشی فعال مرکز

1.فنی مهندسی
2.علوم انسانی
3.پزشکی
4.کامپیوتر
5.زبان‌های خارجی
6.کارکنان دولت

آدرس: اصفهان-خیابان توحید-جنب مجتمع فرشچیان    2-95018161

t1 zemestant3 paeez

 

 

 

 

مرکز شماره 5soroooosh

گروههای آموزشی فعال مرکز

1.زبان‌های خارجی

2.علوم انسانی

3.کارکنان دولت

آدرس: اصفهان- خیابان سروش-چهار راه عسگریه-روبروی امام زاده حمزه-نبش کوچه قصر  4-32265703

 

 

 

 

t1 zemestant3 paeez

 

 

 

 

 

مرکز شماره artesh6

گروه آموزشی فعال مرکز

1.زبان‌های خارجی

2-فنی و مهندسی (مکانیک، برق، عمران ، صنایع، شیمی، مواد، الکترونیک، و ...)

3-عمومی و تخصصی کامپیوتر (word, power point, Excel , Access , فتوشاپ و نرم افزار های گرافیکی , برنامه نویسی، شبکه، رباتیک و ...)

آدرس:بلوار ارتش-نبش میدان ارتش-جنب بانک ملت   37752244

 

 

 

t1 zemestan t3 paeez  

 

 

 

 

 

مرکز شماره 7

گروه آموزشی فعال مرکز

1.زبان‌های خارجی

2-فنی و مهندسی (مکانیک، برق، عمران ، صنایع، شیمی، مواد، الکترونیک، و ...)

3-عمومی و تخصصی کامپیوتر (word, power point, Excel , Access , فتوشاپ و نرم افزار های گرافیکی , برنامه نویسی، شبکه، رباتیک و ...)

آدرس:خمینی شهر- منظریه -انتهای بلوار پردیس - مجتمع آموزشی و پژوهشی جهاد دانشگاهی   33668264

 

 

 

t1 paeez t2 paeez

 

 

 

 

 

  • جهاد دانشگاهی صنعتی اصفهان