با توجه به گسترش و توسعه آموزش‌های غیر‌حضوری و در راستای رسالت های جهاددانشگاهی، قرارداد راه اندازی و پشتیبانی سامانه آموزش های الکترونیکی بین واحد صنعتی اصفهان و واحدهای فارس و بوشهر منقعد شد.

بنا بر گزارش روابط عمومي جهاددانشگاهي واحد صنعتي اصفهان آقاي مهندس ریحانی معاون آموزشي اين واحد اعلام نمود، در ادامه توسعه آموزش‌های الکترونیکی، به منظور هم افزایی و مشارکت بین واحدها قرارداد راه‌اندازی سامانه آموزش‌های الکترونیکی بین واحد صنعتی اصفهان و واحدهای فارس و بوشهر منعقد و سامانه آموزش مجازی پس از بارگذاری روی دامین اختصاصی آن واحدها تحویل شد.

وی افزود: تاکنون 6 سامانه آموزش مجازی به صورت سفارشی توسط مرکز آموزش‌های الکترونیکی واحد صنعتی اصفهان راه‌اندازی و مورد بهره برداری قرار گرفته است. همچنین قرارداد همکاری در اجرای آموزش‌های الکترونیکی با 18 واحد جهاددانشگاهی منعقد شده و در حال انجام می‌باشد.

این مرکز آمادگی انجام کلیه خدمات در حوزه آموزش‌های الکترونیکی اعم از برگزاری کلاس‌های آنلاین، تولید محتوا، پیاده‌سازی lms ، اجرای دوره‌های آموزشی الکترونیکی و انجام خدمات مشاوره با واحدهای جهاددانشگاهی و سایر دستگاه‌های اجرایی و شرکت‌ها را دارد.

علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به یکی از روش‌های زیر اقدام نمایند:

ـ مراجعه به وب سایت این مرکز به نشانی www.jdecel.ir

ـ تماس با شماره تلفن 33376646-031

ـ مراجعه حضوری به آدرس: خیابان مسجد سید، خیابان پنج رمضان، کوچه 24، مرکز جهاددانشگاهی واحد صنعتی اصفهان