جهاددانشگاهی واحد صنعتی اصفهان براساس قراردادهای منعقد شده با استانداری اصفهان، در سال جاری 35000 نفر ساعت دوره‏ های آموزشی شغلی تخصصی ویژه مدیران و کارکنان استانداری اصفهان برگزار می ‏نماید.

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد صنعتی اصفهان معاون آموزشي واحد گفت: پیرو برگزاری مطلوب دوره ‏های آموزشی ویژه مدیران و کارکنان استانداری اصفهان در سال گذشته و با پیگیری‌های انجام شده، سی عنوان دوره آموزشی ویزه مدیران حرفه‏ ای میانی و پایه در دو بخش شغلی-اختصاصی و فناوری اطلاعات و شش عنوان تولید محتوای الکترونیکی برگزار خواهد شد.

غلامرضا ريحانی افزود:  فرآیندهای اداری لازم به منظور برگزاری این دوره ها انجام شده و با هماهنگی دفتر برنامه‌‏ریزی، نوسازی و تحول اداری استانداری از هفته اول مهرماه عملیاتی می‏ شود.

وی با اشاره به سوابق فعالیت‏ های قبلی، تجارب کسب شده و توانمندی‏ های موجود و تأکید بر رعایت دقت و کیفیت بالا در اجرای پروژه ‏های آموزشی خاطر نشان کرد: این واحد همچنين برگزاری آموزش دهیاران استان اصفهان را با هماهنگی دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری و با همكاری اتحادیه شرکت‏های تعاونی دهیاری‏ های استان در تمامی شهرستان ‏های استان در حال اجرا دارد.

معاون آموزشی جهاد دانشگاهی واحد صنعتی اصفهان با بیان این مطلب که این معاونت آماده همکاری آموزشی با سایر دستگاه های اجرائی استان می باشد، تصریح کرد: آموزش مديران و كارشناسان شهرداری‏ های استان نیز با هماهنگی دفتر امور شهری و شوراهای استانداری در دست اقدام است .