رییس مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی صنعتی اصفهان گفت متقاضیان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی جهاددانشگاهی برای سال تحصیلی 97 – 98 می توانند بدون کنکور و براساس سوابق تحصیلی برای هر دو مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته ثبت نام نمایند.

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد صنعتی اصفهان، رییس مرکز علمی کاربردی این واحد گفت: دانشگاه علمی کاربردی یکی از برترین مراکز علمی آموزشی ایران است که بیش از هزار واحد آموزشی در سراسر کشور دارد که با تعطیلی مراکز دولتی حدود 500 مرکز برای مهرماه سالجاری به صورت بدون کنکور یا بدون آزمون در مقاطع کاردانی و کارشناسی دانشجو می پذیرند.
ریحانی گفت: مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی صنعتی اصفهان نیز با دارا بودن تجهیزات و امکانات مطلوب آزمایشگاهی و به پشتوانه اعضا هیات علمی و گروه های پژوهشی جهاددانشگاهی در 14 رشته اقدام به پذیرش دانشجو نموده است.
وی افزود از جمله مزایای مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی علاوه بر امکانات و تجهیزات آزمایشگاهی، ایجاد دفتر کارآفرینی و انجام مشاوره های شغلی و هدایت تحصیلی و همچنین برگزاری کارگاههای آموزشی در راستای افزایش مهارت و اشتغال دانش آموختگان و گام برداشتن در جهت اهداف دانشگاه نسل سوم می باشد و جز معدود مراکزی است که از مدیران گروه و هیات علمی تمام وقت برخوردار می باشد.
رییس مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی اصفهان در خصوص رشته های تحصیلی این مرکز گفت: تمرکز اصلی مرکز افزایش مهارت افراد برای نقش آفرینی در فضای کسب و کار در جامعه بوده و ماموریت اصلی مرکز حوزه فن آوری اطلاعات و الکترونیک است و با توجه به رسالت جهاددانشگاهی مصمم است در حوزه فرهنگی نیز فعالیت نماید. این مرکز در پذیرش مهرماه 97 در مقطع کاردانی رشته های الکترونیک صنعتی، شبکه‌های کامپیوتری،عمران - امور پیمان‌ها، اینترنت و شبکه‌های گسترده، سیستم‌های كامپیوتری، برنامه‌سازی کامپیوتری، بازی‌سازی رایانه‌ای، مدیریت - بهره‌وری واحدهای صنفی و در مقطع كارشناسی در رشته های امنیت اطلاعات، تجارت الكترونیك، طراحی صفحات وب، فناوری اطلاعات، الكترونیك صنعتی و شبكه‌های كامپیوتری دانشجو می پذیرد.
ریحانی گفت: متقاضیان به تحصیل در دانشگاه علمی کاربردی می توانند با مراجعه با سایت سازمان سنجش نسبت به ثبت نام اقدام نمایند و یا جهت مشاوره و ثبت نام رایگان به محل مرکز آموزش علمی کاربردی جهاددانشگاهی مراجعه و یا عدد 5 را به شماره 09391275544 ارسال نمایند.