باتوجه به گسترش و توسعه آموزش های غیر حضوری و در راستای رسالت های جهاددانشگاهی و ایجاد تسهیلاتی جهت استفاده از آموزش ها و آزمون های الکترونیکی، اپلیکیشن سامانه آموزش های الکترونیکی جهاددانشگاهی واحد صنعتی اصفهان برای سیستم عامل های اندروید و IOS مورد بهره برداری قرار گرفت.
 
 
    بنا بر گزارش روابط عمومي جهاددانشگاهي واحد صنعتي اصفهان آقاي مهندس انداده معاون آموزشي اين واحد اعلام نمود، در ادامه توسعه آموزش های الکترونیکی، در راستای رسالت های جهاددانشگاهی و ایجاد تسهیلاتی جهت استفاده از آموزش ها و آزمون های الکترونیکی، اپلیکیشن سامانه آموزش های الکترونیکی واحد صنعتی اصفهان برای سیستم عامل های اندروید و IOS مورد بهره برداری قرار گرفت.
    وی افزود: از مزایای این اپلیکیشن می توان به مواردی از قبیل: ورود یک بار نام کاربری و کلمه عبور، ارسال اعلانها و اطلاعیه ها به صورت پیام، دانلود جزوات برای یک بار روی گوشی و استفاده بی نهایت از آن، شرکت در دوره های آموزشی و آزمون های الکترونیکی به وسیله تلفن همراه، دسترسی سریع به دوره ها و آزمون ها اشاره نمود.
    شایان ذکر است لینک دانلود این برنامه کاربردی بر روی صفحه اول وب سایت مرکز آموزش های الکترونیکی قرار گرفته است. (www.jdecel.ir)