دوره آموزشی تربیت مدرس آیلتس برای اولین بار در جهاددانشگاهی واحد صنعتی اصفهان برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد صنعتی اصفهان، معاون آموزشی این واحد گفت: برگزاری دوره تربیت مدرس آیلتس با حضور 19 نفر از مدرسین متقاضی تدریس دوره‌های آمادگی این آزمون به مدت 30 ساعت برگزار شد.

ریحانی افزود: در این دوره که با هدف ارتقاء دانش مدرسین و تربیت مدرس دوره‌های آمادگی آزمون آیلتس اجرا شد، شرکت کنندگان با نحوه تدریس مهارتهای چهارگانه و ایجاد آمادگی فراگیران برای شرکت در آزمون بین‌المللی آیلتس، آشنایی با تکنیکهای جدید، آنالیز آزمون و منابع علمی مورد نیاز آشنا شدند و هر کدام از فراگیران در پایان دوره آموزشی، اجرای آزمایشی (Demo) مهارت‌های چهارگانه را در برنامه داشتند. نفرات برتر جهت تدریس در مراکز آموزشی جهاد دانشگاهی دعوت می‌شوند.

وی افزود: براساس برنامه‌های پیش‌بینی شده، رویکرد تعریف و اجرای دوره‌های آموزشی، رویکرد مهارت محوری و اشتغالزایی تعریف شده و در این راستا، تربیت مدرسین حرفه‌ای برای سطوح کودکان، بزرگسالان و آزمون‌های بین‌المللی از جمله آیلتس، تافل ، FCE و ... در دستور کار قرار دارد که تا پایان سالجاری اجرا خواهد شد.

ریحانی همچنین گفت: دوره تربیت مدرس آیلتس از جمله این برنامه‌ها بود که اولین دوره آن در آبان‌ماه اجرا شد و باتوجه به استقبال مدرسین، در ترم زمستان مجدداً دوره جدیدی برگزار می‌شود و علاقمندان می‌توانند با مراجعه به پورتال آموزشی این واحد به نشانی www.jdeiut.ir از جزئیات این دوره‌ها اطلاعات لازم کسب نمایند.