پیرو استقبال فراگیران، تعداد دوره های آموزشی دپارتمان زبانهای خارجی جهاد دانشگاهی واحد صنعتی اصفهان در سال 97 افزایش یافت

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد صنعتی اصفهان مدیر مرکز آموزشهای تخصصی شماره 4 این واحد گفت: در پاسخ به درخواستهای مکرر علاقمندان به یادگیری زبانهای خارجی، این مرکز اقدام به توسعه گروه زبانهای خارجی نمود و آموزش زبانهای ایتالیایی، ترکی استانبولی و اسپانیایی را در سال جدید آغاز نمود.

امیدی گفت: با اضافه شدن دوره های جدید، تعداد زبانهای خارجی این واحد به. 9 زبان زنده دنیا افزایش یافته است که 8 زبان انگلیسی، آلمانی، فرانسه، روسی، چینی، ایتالیایی، ترکی استانبولی و اسپانیایی در مرکز شماره 4 و زبان عربی در مراکز شماره 1 و 5 برگزار می شود.

امیدی افزود : دوره های فوق از مقدماتی تا پیشرفته با حضور اساتید مجرب و با متد روز در حال برگزاری می باشد. همچنین سعی شده است در برخی از سطوح از مدرسین Native استفاده شود. به طور مثال مدرسینی از کشورهای چین و اکراین در ترم جاری در حال تدریس در این دوره ها می باشند. علاقمندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر از نحوه اجرای دوره ها و یا برنامه آموزشی به پورتال معاونت آموزشی به نشانی www.jdeiut.ir مراجعه نمایند.