دوره آموزشی برنامه نویسی پایتون به مدت 40 ساعت آموزشی در مرکز آموزش‎های تخصصی کوتاه‎مدت جهاد‎دانشگاهی شماره2 برگزار می شود.

 

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد صنعتی اصفهان، دوره آموزشی برنامه نویسی پایتون برای اولین بار در جهاد دانشگاهی واحد صنعتی اصفهان طبق برنامه ریزی های انجام شده برای متقاضیان در این مرکز اجرا می شود.

پایتون یک زبان برنامه نویسی همه منظوره، سطح بالا، صد درصد شی گرا و متن باز با مدیریت حافظه خودکار است که از مدل­های مختلف برنامه نویسی(شی گرایی، برنامه نویسی دستوری و تابع محور) پشتیبانی می­کند. این زبان با هدف کاهش کد نویسی و بالا بردن خوانایی کد طراحی شده و امروزه به خاطر قابلیت­های منحصر به فرد تبدیل به یک زبان پرکاربرد شده است. پایتون در حوزه های توسعه نرم افزار، هوش مصنوعی (مخصوصا دو حوزه یادگیری ماشین و یادگیری عمیق)، داده­کاوی و استخراج ارزش­ها از داده، کلان داده، امنیت و نفوذ به سیستم­های کامپیوتری و بسیاری از حوزه­های دیگر پرکاربرد است. یادگیری آسان و قدرت و کاربرد بالای پایتون باعث افزایش روزافزون برنامه ­نویسان پایتون شده است. 

 وی در ادامه گفت : علاقمندان به کسب اطلاعات بیشتر در خصوص دوره های آموزش تخصصی این واحد می توانند به پورتال آموزشی , به نشانی www.jdeiut.ir مراجعه نمایند.